.

.

Под Оклоп Машка И ГОЛЕМА МАШКА УА СПОРТСТАЈЛ Лево Лого На Градите Маица, Големини ДО 2XL

Под Оклоп Машка И ГОЛЕМА МАШКА УА СПОРТСТАЈЛ Лево Лого На Градите Маица, Големини ДО 2XL

DEN 1.67
Износ

Воведување надвор од основната маичка за секојдневна удобност. Оваа УА Спортстил Лево Градите Маица Со Кратки Ракави Од Под Оклоп ќе се опфатени за следната тренингот сесија или одат-на спортски стил. Изработена во супер-мека ткаенина со памучна мешавина, оваа лесна машка активна маичка лесно се комбинира со шорцеви или џогери за целосен изглед. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Ребрести вратот на екипажот; детали за логото на градите; лесен. Машки УА Краток Ракав Маица Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите