.

.

Блуи Кадифен Пакет-Разбојник 12 и Чили 11 Куче На Возраст Од 3 Години

Блуи Кадифен Пакет-Разбојник 12 и Чили 11 Куче На Возраст Од 3 Години

DEN 0.33
Износ

Запознајте Го Блуи, симпатично, шестгодишно сино куче Хилер, чиј секојдневен семеен живот станува разиграна авантура. Донесете ја забавната и имагинативна игра дома со најмеките кадифни играчки. Децата ќе сакаат да ги користат овие меки и гушкачки играчки за да создадат свое шоу или како цврсто придружник на приказната пред спиење. Овој пакет содржи И Мајка На Блуи и Бинго (Чили) и Тато (Разбојник). Направено со луксузни меки ткаенини и детален вез. Голема, гушкачка и подготвена за прегратка. Бандит и Чили се подготвени да одат насекаде! Тие се големи, меки и милуваат!. Овој ексклузивен Пакет Со Кадифен Пакет содржи И Разбојник (Тато) и Чили (Мама). Меки и гушкачки играчки кои се идеални за време на шоуто или Строј!. Произведени со луксузни меки ткаенини со детален вез!. Бандит стои 12" високи И Чили е 11 " висок. Овој пакет е идеален придружник за Блуи И Бинго 2 Кадифен Пакет! (се продава одделно). Натерајте ги сите да го имаат семејството На Блуи дома!.

R

Им се допаѓа и на купувачите