.

.

Унисе Флее Руно Капка Рамо Пуловер Качулка

Унисе Флее Руно Капка Рамо Пуловер Качулка

DEN 0.67
Износ

8,2 мл/ид▓, 36/1кс ткаенина за лице50% Полиестер / 50% Чешлан Памук опуштено опуштено со бело готово полиестерско влечење корд1х1 ребро манжетни и долна лента џебно ткаени етикети Со рамен Клементин Унисекс Флекс Пуловер Со Пуловер Од Руно.

R

Им се допаѓа и на купувачите