.

.

Белкин СКРИНФОРС За Калена Приватност Антимикробен Заштитник На Екранот за iPhone И Pro

Белкин СКРИНФОРС За Калена Приватност Антимикробен Заштитник На Екранот за iPhone И Pro

DEN 3.00
Износ

2 X ПОСИЛНО ОД КАЛЕНО СТАКЛО : Направено Од тврдо, двојно зајакнато стакло за размена на јони, овој заштитник На Екранот од Ултра Стакло Е 2 пати посилен од калено стакло и може да издржи дури и најтешки удари и капки. Со својата технологија за микро решетки, напредниот страничен филтер со 2 насоки го намалува видот од агол од 30 степени за крајна приватност."Ултра Заштита Со Дополнителна Приватност за вашиот i Phone 12 и IPhone 12 Pro-Belkin Заштитник На Екранот, Приватност Заштитникот На Екранот За Заштита На Екранот За Заштита На Екранот Во Белкин Беше дизајниран да обезбеди апсолутна најсилна можна заштита за i Phone. Ова Е мисија На Белкин од нашето основање во 1983 година. Истражете ја нашата целосна линија На Заштитници На Екранот на ЕКРАНОТ вклучувајќи Го и i Phone 12 Pro Max Заштитник На Екранот-Чисто! "Заштитник На Стаклен Екран белкин СО Антимикробна Заштита, i Phone 12 и i Phone 12 Pro, НАПРЕДНА ЗАШТИТА На ЕКРАНОТ За Приватност : овој ултра тенок стаклен заштитник е прецизно исечен за совршено вклопување, а неговиот интелигентен состав обезбедува секој допир и движење прецизно да се пренесе на екранот одоздола. Нашиот производ е опширно тестиран за да ја испорача осветленоста, острината и јасноста што се очекува од i Phone. За Белкин Интернешнл Во Белкин Интернешнл, ние создаваме производи кои им помагаат на луѓето да ја реализираат моќта на технологијата и да ги направат животите на луѓето подобри, полесни и поисполнети. Ако некогаш сте користеле уред без заштитник на екранот, знаете дека екранот е ранлив на пукнатини, гребнатини – а во некои случаи и целосно уништување. АНТИМИКРОБНА ОБВИВКА : Овој Заштитник На Екранот Белкин се третира со антимикробно средство за заштита на вашиот уред од раст на микробите. "Што е Заштитник На Екранот и како Функционира? Заштитник на екранот е проѕирен слој од силен материјал што можете да го прикачите на вашиот телефон за да го заштитите неговиот екран. Нашиот патентиран лесен процес на апликација е уникатен и целосно будала доказ за беспрекорно усогласување и апликација без меурчиња. Денес, Белкин Интернешнл има три брендови-Белкин, Линксис и Вемо – за подобрување на технологијата што не поврзува со луѓето, активностите и искуствата што ги сакаме. Нашиот најнов бренд, Вемо, е лидер во испораката на приспособливи паметни домашни искуства. Производите на белкин се познати по нивната едноставност и леснотија на користење, додека нашиот бренд Линксис помогна да се направи мејнстрим за безжично поврзување низ целиот свет. Ултра-цврстиот горен слој на заштитникот на екранот е исто така тестиран за да обезбеди највисоко ниво на достапна заштита од гребење, чувајќи го вашиот екран безбеден од клучеви, монети и сѐ друго. Содржи двојна јонска јачина на размена во комбинација со највисок можен рејтинг на отпорност на гребење и обезбедува крајна издржливост и еластичност за i Phone. Заштитникот на стаклениот екран е произведен со користење на премиум Јапонско стакло и го задржува мазното лизгање и чувство на екранот. Вклучува : Белкин СКРИНФОРС Темпериран Заштитник На Екранот За Приватност за i Phone 12 И i Phone 12 Pro, Лесен Послужавник За Усогласување, Крпа за Чистење, Налепница за отстранување Прашина и 1-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите