.

.

Преклопен Стол Со Седиште На Екранот И Грбот

Преклопен Стол Со Седиште На Екранот И Грбот

DEN 1663.68
Износ

Удобно дополнително седење. Со седиште на екранот што дише и назад овие црни столчиња за преклопување ќе ги одржат вашите гости ладни дури и во најжешкиот ден. Продадени во пакувања од двајца дизајнерските набори со мала тежина за лесно складирање и преносливост. Надградете го вашето дополнително седење со Работниот Паметен Стол за Преклопување. Седиште И Грб На Екранот што дише. Преклопување За Лесно Складирање. Црна Завршна Рамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите