.

.

Базиреј Женски Фустани,Летни Фустани А-Линија Печатени Летни Фустани Без Ракави Лабави Фустани Фустан Сино Л

Базиреј Женски Фустани,Летни Фустани А-Линија Печатени Летни Фустани Без Ракави Лабави Фустани Фустан Сино Л

DEN 271.84
Износ

Денот на Независноста На жените Печатен Завој Суспендиран Фустан Без Ракави. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Сина Боја : Должина На Ракавот : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Фустан Со Средна Должина : А-Ленено Деколте : В-Дезен На Вратот : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав,сексисезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Полиестер. Денот на Независноста На жените Печатен Завој Суспендиран Фустан Без Ракави. В - Вратот А-Линија;Шопинг Печатени Летни Фустани. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани. Женски Летни Фустани Без Ракави ;Летни Фустани Со Средна Должина ;Летни Фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите