.

.

Ханес Х-Темп Женски Чорапи Без Шоу, 6-Пара Избрани Бои 5-9

Ханес Х-Темп Женски Чорапи Без Шоу, 6-Пара Избрани Бои 5-9

DEN 2.00
Износ

УДОБНОСТ БЕЗ ТЕЖИНА женските лесни и дишечки чорапи без шоу нудат не-амортизиран слој на удобност и заштита без најголемиот дел. Поддршката за лак обезбедува подобро вклопување околу стапалото, додека Кул comfort® ткаенината што ја отстранува влагата помага да се одржат стапалата ладни и удобни. Изградени со технологија X-Temp, овие чорапи се дизајнирани да се прилагодат на вашата температура за целодневна удобност. Должината на овие женски чорапи без шоу паѓа веднаш под глуждот, што ги прави совршен натпревар за стилови на чевли со низок крој. Достапни во удобен 6-пакет, овие чорапи без шоу се неопходна фиока за чорапи. ВРЕДНОСТ ШТО ЈА САКАТЕ-Достапно во удобен 6-пакет за леснотија на складирање. Дише-лесна конструкција со мрежести панели додаваат дополнителна вентилација. Технологија х-ТЕМПО-Дизајнирана Да се прилагоди на вашата температура за целодневна удобност. ЧУВАЈТЕ ЈА Вашата Кул-Кул удобност ткаенината што ја отстранува влагата ги одржува вашите стапала ладни и удобни. СЕТО тоа е ВО ДЕТАЛИТЕ - поддршката за Лак обезбедува подобро вклопување околу вашата нога. ВКУПНА УДОБНОСТ - ЛЕСНА, не-амортизирана удобност без најголемиот дел. ДОЛЖИНА БЕЗ ШОУ-Паѓа веднаш под глуждот. Лесен, дише (мрежа и фитил), Удобна Пета За Престој, Удобност, Удобност на Прстите додадете XTEMP 2.0, поддршка за лак. Х-темп : Започнува кул. Одржува Кул. Се прилагодува на температурата на телото за целодневна удобност. Поддршка за лак за подобро вклопување околу стапалото. Кул ткаенина За Удобност што ја отстранува влагата помага нозете да бидат ладни и суви. Конструкција со мала тежина со мрежести панели што дишат за вентилација. Измијте Ладно и Заштедете со Плима. Асортиманот на бои вклучува Розова Џезбери, Бела Бесплатна Храна, Коктел Од Слива, Тиркизни Води, Зелена Аурора, Портокалова Даредевел и Сива Хедер.

R

Им се допаѓа и на купувачите