.

.

Ступел Индустрии Љубов Како Никогаш Не Боли Виолетова Орхидеја Цветна Силуета Платно Ѕидна Уметност Од Алберт Коциер

Ступел Индустрии Љубов Како Никогаш Не Боли Виолетова Орхидеја Цветна Силуета Платно Ѕидна Уметност Од Алберт Коциер

DEN 1519.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 36 х 1,5 х 36 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Алберт Коциер.

R

Им се допаѓа и на купувачите