.

.

Нога Авенија Убава Камо Воен Падобранец Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, М

Нога Авенија Убава Камо Воен Падобранец Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, М

DEN 1.33
Износ

Авенија за нозе подгответе се да скокнете во 2-парче убава падобранска воена носија од Авенијата Нога. Овој секси изглед има зелен камо комбинезон со патент со акценти на лепенката на надлактицата и вклучува реален ремен за тело предната тока со велкро подвезици за нозе. Комбинезонот За Гушкање на телото има висок врат, но патентот ви овозможува да изберете колку ќе откриете. Рачно миење ладно, не белење, капе суво, не железо Нога авенија тело гушкање зелена камо пред-патент комбинезон. Вклучува ремен за тело со предна тока. 100 проценти полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите