.

.

Лесна улица Кореј комфорна пука

Лесна улица Кореј комфорна пука

DEN 3.00
Износ

Паметен изглед на снимање со тренд рушинг и странична украс, Кореј од Лесна улица сигурно ќе стане фаворит. Проширениот Goring обезбедува прилагодено вклопување. Внатрешниот патент нуди леснотија на влез. Изработено на супер лесна, флексибилна надворешна плоча и засилена со лесно движење од страна на лесно ултра-лесни табани за целосна удобност. 1,25 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. На трендот на вампир и странична украс. Ниска блок потпетица. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Истегнете за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите