.

.

Хукер 705013124РХКР Комплет Издувен Систем

Хукер 705013124РХКР Комплет Издувен Систем

DEN 2.67
Износ

Компатибилен со 1967-1969 1-Ви Генерација ГМ Ф-Тело 3 инчи 304 SS LS Издувен Систем w/ X-Цевка, Пригушувачи Хукер продолжува да ги поместува границите на перформансите со линијата На издувни системи Black Heart за популарна Dse (Детроит Speed, Inc.) опремени 1 Генерал Ф-Тела. Хукер е горд што ги нуди овие издувни системи со заглавие кои се дизајнирани и рачно изработени со исто ниво на детали како и најлошите жешки прачки на планетата. Кога е време да го откинете срцето од конкуренцијата-изберете Црно Срце!; Изграден од лесни 3" дијаметар, 18-мерач, копач свиткана 304 нерѓосувачки челик цевки, максимизирање на сила и издржливост. Дизајниран за употреба со заглавија Со Долги цевки Со Хукер Црно Срце ПН : 70101329-РХКР ИЛИ ПН : 70101337-РХКР. ПН : 705013124РХКР нуди сијамски Х-цевки плус резонатори за потивко возење. 3€ Од Нерѓосувачки челик V бенд прстиња за леснотија на инсталација и протекување слободен врска. Пригушувачи за апсорпција на 304 сс со висок проток, тиг-заварени 304 сс со влез и излез од 3€. Нерѓосувачки челик формирани закачалки загради. Уретански чаури за намалување на вибрациите и ограничување на движењето. 100% Рака тиг заварени изградба. Ограничена Доживотна Гаранција на производителот. Трки Користат Само.

R

Им се допаѓа и на купувачите