.

.

Трговска Марка Ликовна Уметност Бензинска Пумпа Рута 66 Платнена Уметност Од Филип Хугонард, Бела Мат, Рамка Од Бреза

Трговска Марка Ликовна Уметност Бензинска Пумпа Рута 66 Платнена Уметност Од Филип Хугонард, Бела Мат, Рамка Од Бреза

DEN 1.67
Износ

Предмет : пејзажен стил : современ тип на производ : рамка од бреза, бела подлога, Акрилна Трговска Марка Ликовна Уметност "Пат На Бензинска Пумпа 66" Платнена Уметност Од Филип Хугонард, Бела Мат, Рамка Од Бреза : Уметник : Филип Хугонард. Предмет : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : бреза рамка, бела мат, акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите