.

.

Огледало Компатибилен Со 1993-Нисан Алтима Левата Страна На Возачот Слика Кул-Вуе

Огледало Компатибилен Со 1993-Нисан Алтима Левата Страна На Возачот Слика Кул-Вуе

DEN 2.67
Износ

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција На Слепа Точка Боја/Финиш : Тип На Преклопување На Боја : Рачно Преклопување Стакло Работа : Моќно Стакло Загреано : Не-Загреано Сеќавање Потсетиме : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлото На Локва : Без Продадена Светлина На Локва : Се Продава поединечно препорачана Употреба : Ое Замена Дали Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Возач Страна година (и) Направи Модел Трим 93-97 Нисан Алтима ГЛЕ, GXE, SE, XE 93 Nissan Altima База Ое Број : J63022 B500. Број на линк : НИ1320120. Размена На Дел Број : J63022 B500. НИ1320120. Одговара Изберете : 1993-1997 НИСАН АЛТИМА XE/GXE/SE/GLEand повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите