.

.

Венум Гладијатор 3. Боречки шорцеви

Венум Гладијатор 3. Боречки шорцеви

DEN 479.84
Износ

Подгответе се за крајната битка со третата верзија На Овие Венум Гладијатор 3.0 Мма Борбени Шорцеви. Украсени со прекрасен дизајн инспириран од античките воини и цврсто засилени се чини, овие шорцеви се подготвени за секоја борба!За подобрена удобност, мрежестите панели обезбедуваат оптимално регулирање на телесната топлина во текот на обуката опремени со систем за заклучување со неабразивно Велкро за брзо и прецизно затегнување сите дизајнирани се сублимирани во влакната за поголема подобрена издржливост, измијте се откако ќе ги измиете украсени со прекрасен дизајн инспириран од античките воини, гладијатори цврсто засилени шевови под секој агол за да се одржат дури и до најтешките борби направени од 100% полиестер за издржлива и лесна борба кратка 100% полиестер мала тежина и издржливост. Ново : систем за заклучување со неабразивен Велкро. Дизајн сублимиран во влакната : издржливост и ненадминат квалитет. Засилени шевови : продолжен живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите