.

.

Ип АБС Пластична Водоотпорна Спојка Отпорна На Прашина Бо Универзално Издржливо Електрично Куќиште За Проект

Ип АБС Пластична Водоотпорна Спојка Отпорна На Прашина Бо Универзално Издржливо Електрично Куќиште За Проект

DEN 0.33
Износ

1 x Разводна Кутија, 4 x Завртки.Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ги исправиме работите! Име на производот : Разводна Кутија ; Водоотпорен Рејтинг : IP65 ; Квалификација : CE, ROHS. Записи За кабелски Кабел На Проектот Број : 7; Монтиран Тип : Површинска Монтажа;Електричен Материјал За Куќиште : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, гума; Главна Боја : Бела. Димензии на производот : Надворешна Големина : 3,9 "x 3,9" x 2,8 "/100 x 100 x 70mm(L x W x H) ; Внатрешна Големина : 3" x 3" x 2,08"/76 x 76 x 53mm (L x w x H) - - (Дозволена Грешка : q 2mm).

R

Им се допаѓа и на купувачите