.

.

Бу За Вас Вештерка И Црна Мачка Ноќта На Вештерките Кујна Јадење Крпа

Бу За Вас Вештерка И Црна Мачка Ноќта На Вештерките Кујна Јадење Крпа

DEN 0.33
Износ

Бу За Вас Вештерка И Црна Мачка Ноќта На Вештерките Кујна Јадење Пешкир Квалитетна Конструкција : 28-инчен Квадрат; Изработен Од Силен, Висококвалитетен Памук за Мекост и Издржливост. КРПА ЗА САДОВИ ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Се Одликува со плашлив дизајн, чувство "Бу За Тебе" и кадифена лента. Ретро-ИНСПИРИРАН : мачка, був, лилјак и дизајн на вештерки создадени од уметникот Ann Шикел. НАСМЕЈТЕ ги : Спарете се со класични Примитивци од знакот кети бокс за подарок што сигурно ќе ве задоволи. КАЖЕТЕ ГО ТОА СО САС : Смешен, саркастичен или срдечен - Примитивците Од Кети го имаат вистинскиот подарок да им кажат како навистина се чувствувате.

R

Им се допаѓа и на купувачите