.

.

Нов Оем Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2013-Мерцедес ГЛ350

Нов Оем Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2013-Мерцедес ГЛ350

DEN 1.67
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Склоп На Халогени Фарови За Замена НА Оем. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2013-2016 Мерцедес ГЛ350. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 2013-2016 Мерцедес ГЛ350 Халоген, Без Свиоци Светилки . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите