.

.

Кингстон Месинг Kshdwr Површина Планината Клип Клип Пакет

Кингстон Месинг Kshdwr Површина Планината Клип Клип Пакет

DEN 2.00
Износ

Клиповите за мијалник се користат за држење мијалници до шалтерот со блиска, сигурна заптивка. Сите Клипови За Мијалник Од Месинг Кингстон се направени со издржливи материјали за долготрајно држење и сигурно вклопување. Изработени од нерѓосувачки Челик од 34 одделение. Отпорен На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите