.

.

Зомби Помлад Месо Дете Ноќта На Вештерките Додаток

Зомби Помлад Месо Дете Ноќта На Вештерките Додаток

DEN 3.00
Износ

Мртвата кожа никогаш не изгледаше толку морничаво. Подадете му рака на зомби Костимите За Ноќта на Вештерките на вашето Дете со овие мрачни зомби ракавици со изнемоштени прсти. Отворените рани и изложената крв и коска го комплетираат овој манијакален маникир. Овие прекрасно распаднати и одвратни раце се совршени додатоци на тој уникатен немртов костим. Една големина одговара на повеќето млади возрасни. Увезени. Зомби Помлад Месо Дете Ноќта На Вештерките Додаток : Вклучува зомби месо во потрага латекс ракавици. Упатства за нега : Рачно Перење; не избелувајте; Избришете со влажна крпа; Ладна вода; не пеглајте. Дете. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

R

Им се допаѓа и на купувачите