.

.

Г-ѓа Дедо Мраз Фенси Фустан Божиќ Возрасни Женски КОСТИМ МЕДИУМ 10-14

Г-ѓа Дедо Мраз Фенси Фустан Божиќ Возрасни Женски КОСТИМ МЕДИУМ 10-14

DEN 1119.84
Износ

Г-Ѓа Клаус Возрасни Костим Фустан За Жени СРЕДНИ 10-14. Еве те гледам, Дедо мраз. Прекрасен класичен костим. Детали : . - Фенси Кадифена Божиќна облека со прикачена сатенска престилка. - Класичен моб шапка. Чевли и перика не се вклучени. Возрасна Женска Големина МЕДИУМ (одговара на големината на фустанот 10-14) Ноќта на Вештерките Г-ѓа Дедо Мраз Возрасни Костим.

R

Им се допаѓа и на купувачите