.

.

Боја 6 ' 73 ' Црна Ограда Екран За Приватност Покривка На Шофершајбната Ткаенина Од Сенка, 90% Блокада На Видливост, Со Громови, Тешка Комерцијална Оценка, Вклучени Се П?

Боја 6 ' 73 ' Црна Ограда Екран За Приватност Покривка На Шофершајбната Ткаенина Од Сенка, 90% Блокада На Видливост, Со Громови,

DEN 3.33
Износ

`+Богородица, Ув Стабилизирани Соединенија ја кријат улицата, патот, градилиштето, пенкалото за одгледувачница за миленичиња, ја блокираат околната бучава и погледот на улицата, ги спречуваат кучињата да лаат по соседите. Qrommets доаѓа со Нерѓосувачки Grommets И Засилен Обврзувачки Q : Grommets се направени од нерѓосувачки бакар, секој агол има 4 grommets (во споредба со слични производи на пазарот имаат само 1-3 grommets), повеќе grommets се поставени рамномерно по сите рабови, 12 инчи разделени вертикално, 24 инчи хоризонтално. Сите рабови се покриени со армирано 3-инчно врзување (1,5-инчи на секоја страна). Громовите и врските му помагаат на екранот да се држи на ветрот. Може да Се Користи Како Нијанси Или Раствор На Стаклена Градина : Може да се користи постојат многу различни начини за употреба : заштита за растителни градинарски растенија, покривање на стаклена градина, блокирање на ветер за расадник, нијанси на прозорци, тениско игралиште, нијанси за пенкало / одгледувачница за миленичиња, градилиште итн. Ткаенината за ткаење што дише овозможува водата и воздухот да минуваат слободно, отпорни и НА УВ и на вода, не е потребно одржување. € ® 3 Години Гаранција Q : Ограничена 3 години гаранција под нормална употреба и временски услови. Бесплатни консултации. Сите производи од брендот Colour Tree доаѓаат со гаранција, условите за гаранција може да варираат. €érade® : ова е производ од индустриско Одделение а, ние ги разбираме приоритетите на производот се издржливост и блокада на приватноста, не сакате да гледате како се распаѓа или се распаѓа, а материјалот е доволно густ за да ви ја обезбеди приватноста. Пепелашка : громовите Против ' рѓа се поставуваат на секои 16" по должината на врзувањето за лесна инсталација, ве молиме користете патент врски за инсталирање. Материјали од 100% чисти девствени нерециклирани полиетиленски материјали Од врвна класа а, завршени со ИНДУСТРИСКА стандардна УВ СТАБИЛИЗАЦИЈА, што е клучот за издржливоста од година во година. €_Блокада : 88% блокада со висока густина, ви ја дава потребната приватност, помогнете му на вашето куче да престане да лае кон вашиот сосед, додека блокира до 90% ОД УВ зраците, исто така, овозможува воздухот да поминува слободно, отпорен на вода, сонце и ветер. €®Обврзувачки q : Завршено со врзување од 2,7 инчи со двојно армирано ткаенина на сите рабови за максимална јачина на монтирање за да им помогне на екраните да траат со години на огради. ● Големина : 6 'х 73'. ● Боја : Црна. ● Поштенски Врски : Вклучени. ● Прилагодена Големина : Достапна. ● Прилагодено Време За Обработка На Нарачката : 2 - 3 Работни Дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите