.

.

Вампирина Забава со пенкала 8х12

Вампирина Забава со пенкала 8х12

DEN 591.84
Износ

Забавниот Пакет ќе го држи вашето дете зафатено со часови. Совршен за патување и дождлива дневна активност. Забавниот пакет вклучува 1 постери, 2 пенкала за гел, 4 листови за налепници, 2 листови за налепници и 1 пакет за играње налепници. Официјално лиценцирани забавни пакети. 2 листови за налепници. Вклучени се 2 гел пенкала. 4 налепници. Вклучен е 1 постер.

R

Им се допаѓа и на купувачите