.

.

иопко Машки Кошули Мажи Лето Секојдневен Цврст Држач Копче За Јака Двон Кардиган Кратки Ракави Кошули Летни Врвови Машки Фустани Кошули Сина XL

иопко Машки Кошули Мажи Лето Секојдневен Цврст Држач Копче За Јака Двон Кардиган Кратки Ракави Кошули Летни Врвови Машки Фустани

DEN 0.67
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М Биста : 105 см/41,34" Рамо : 45,5 см/17,91 "Ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 75 см/29,53" . Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Рамо : 47.5 см/18.70 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 77см/30.31" . Големина : XL Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 22.5 cm/8.86 "Должина : 79cm/31.10". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 51.5 cm/20.28 "Ракав : 23cm/9.06" Должина : 81cm/31.89" . Големина : XXXL Биста : 125cm/49.21" Рамо : 53.5 cm/21.06" Ракав : 23.5 cm/9.25" Должина : 83cm/32.68 " Мажи Лето Обичен Цврст Држач Копче За Јака Dwon Кардиган Кратки Ракави Кошула Карактеристики : € Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате! ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Информации за производот : . Сезона : Пролет, Лето Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Ленен Памучен Модел Тип : Цврст Стил : Обична должина На Ракавот : Краток Ракав Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 Машка Кошула Со КОМПЈУТЕР. Графички Маици За Жени Блузи За Култури За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Бели Блузи За Тенкови Жени Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски Женски Летни Врвови Плус Големина Блузи За Жени Машки Кошули Едноделен Костим За Капење За Жени Џемпери Од Кардиган За Жени Блузи За Тенкови Мажи Женски Врвови Женски Костими За Капење Танкини Костими За Капење За Жени Кошула Поло Маици За Мажи Блејзер Кардиган Комбинезон Хавајска Кошула За Мажи Корсет Блузи За Жени Летни Облеки За Жени Блејзер Јакни За Жени Боди За Жени Плус Големина Костим За Капење За Жени Машки Фустани Кошули Со Висок Струк Костими За Капење За Жени Женски Кошули Костим За Капење За Жени Летни Врвови Бикини Дуксер Графички Маици Летни Врвови За Жени Јакни За Мажи Карго Панталони Костуми Жан Јакна Женски Јакни За Жени Дуксер За Жени Пижами Резервоари Со Вградени Градници Комбинезони Летни Тимови Кошули Со Долги Ракави За Мажи Џемпер Голф Кошули За Мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите