.

.

Виада Нов Моден Секојдневен Принт Со Долг Ракав Контраст Во Боја Џемпер Врвна Женска Облека Дуксер Фустан

Виада Нов Моден Секојдневен Принт Со Долг Ракав Контраст Во Боја Џемпер Врвна Женска Облека Дуксер Фустан

DEN 2.67
Износ

Нов Моден Секојдневен Принт Со Долг Ракав Контрастен Контраст Во Боја Џемпер Врвен Женски Фустан За Дуксер За Облека На Клиренс Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Нов Моден Секојдневен Принт Со Долг Ракав Контрастен Џемпер Во Боја Врвен Женски Фустан За Дуксери : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Сезоната на описи : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женска Шема Со Големина : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Рамо До Ракав : 72см/28.35 "Должина : 87см/34.25" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо До Ракав : 73см/28.74" Должина : 88см/34.65 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Рамо До Ракав : 74cm/29.13" Должина : 89cm/35.04 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо До Ракав : 75см/29.53" Должина : 90см/35.43 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Рамо До Ракав : 76см/29.92 "Должина : 91см/35.83". Овие Секојдневни Фустани Со Долги Ракави Со Прекумерна Големина Се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Многу кул за носење, овие ќе ви дадат сосема Нов Изглед. За да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите дома или на работа. Овие лесни се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!. СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овој фустан за скокач не само што е модерен и практичен, туку има и широк спектар на применливост, па затоа е одличен избор за подарок. Можете да го подарите како подарок за роденден, божиќен подарок или подарок за одмор на роднини и пријатели за да ја покажете вашата грижа и вкус.

R

Им се допаѓа и на купувачите