.

.

За Apple iPhone Мини Хибриден Држач За Прстен [360° Ротирачки Држач За Прстен Магнетски Држач За Удар] Оклоп Отпорен На Удари На Капакот На Телефонот На Tpu со Xpression [Црвено]

За Apple iPhone Мини Хибриден Држач За Прстен [360° Ротирачки Држач За Прстен Магнетски Држач За Удар] Оклоп Отпорен На Удари

DEN 1.33
Износ

Случај на црвен Телефон за i Phone 13 Mini / 5.4 " Воено Одделение За Заштита Од Удари Со Магнетен Прстен Kickstand 360 Степен Ротационен Прстен Гумен Силиконски Tpu Заштитен Капак компатибилност на Уредот• Компатибилен за Apple i Phone 13 Мини (5.4 инчи) [2021 Модели].[ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме имајте предвид дека постојат повеќе различни верзии на телефони. Оваа ставка ЌЕ одговара САМО на верзијата наведена погоре. Ве молиме Проверете го вашиот телефон пред да нарачате.] КАРАКТЕРИСТИКИ• Вграден Прстен Од 360° Kickstand : Вграден 360°ротирачки држач за прстен може Лесно Да Се Ротира До Аголот што Ви Треба, како држач за удар за гледање без раце. Може да се носи удобно на прстите, обезбедувајќи поголема безбедност при држење на телефонот.• Тврд КОМПЈУТЕР + Мека Тпу Повеќекратна Заштита : Куќиштата се изработени од Тврд КОМПЈУТЕР и Мек тпу материјал, кој е ултра лесен и тенок за да одговара на целиот мобилен телефон, обезбедувајќи подобра заштита и подобро чувство на рака. Премиум материјали што го прават повеќе против гребење, издржлив, отпорен на промена на бојата, заштита од отпечатоци и капки.• Прецизни Исечоци : широките точни исечоци и одговорните копчиња за притискање го олеснуваат пристапот до сите порти, камери, звучници и микрофони и други функции на вашиот телефон. Едноставно и удобно.• Совршено Вклопување : сите копчиња и интерфејс лесен дизајн за да избегнете често расклопување. И куќиштето совршени исечоци за звучници, камера и дупка за полнење ви овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и погодно за полнење на телефонот без полетување на куќиштето. В• Монтирање На Магнетски Автомобил : вградениот метален диск може да се прикачи на магнетна монтажа на автомобил (само куќиште за телефон, не вклучувајќи држач за автомобил).ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ• Количина : 1/ Еден.* Состојба : Нова • • Материјал : КОМПЈУТЕР + ТПУ.• Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен.Случај Xpression за apple i Phone 13 Мини (5,4 инчи) [Црвено] Цврст Воен Оклоп Отпорен На Удари 360 Степени Ротационен Прстен Против Капка Држач За Прстен За Држач За Прсти Држач За Прсти Гумен Силиконски Тпу Тврд Компјутер Хибриден Оклоп За Туф Тенок Тенок Мат Со Држач За Прстен За Прсти Вертикален И Хоризонтален Држач За Прстен За Ротација Од 360° засилен капка заштита браник покритие [Работа со магнетни автомобил монтирање].

R

Им се допаѓа и на купувачите