.

.

ТИПТОН БРОНЗА ДОГОВОРНА четка, пушка

ТИПТОН БРОНЗА ДОГОВОРНА четка, пушка

DEN 3.33
Износ

Бронза од пушка од пушка од типоттон 20 калибар, 3pkfeatures : - изработена од премиум фосфор бронза- калибар и мерач специфичен за оптимално вклопување во борењето на вашето огнено оружје за ефикасно и темелно чистење. , Пушка.

R

Им се допаѓа и на купувачите