.

.

Пластични Пијалоци За Брза Храна Закуска Послужавници За Послужавници За Брза Храна Правоаголник

Пластични Пијалоци За Брза Храна Закуска Послужавници За Послужавници За Брза Храна Правоаголник

DEN 2.00
Износ

Детали за предметот *Дизајниран за чување комплети чај*Мултифункционален, погоден за чување храна, овошје, кафе, чај итн.*Мултифункционалниот послужавник има подигнати рабови за да спречи истурање на вашата омилена храна и пијалоци, што го олеснува одржувањето и одржувањето на масата уредна*Совршената мазна површина и боја го прават да изгледа многу погодно за вашиот ресторан или дом, модерен и елегантен*Лесен за чистење, Може Да се користи во хотели, ресторани, кафулиња, кантини, семејства и други места*Материјал : СТОМАЧНИ*Изборни бои : сина, розова, сива (како што е прикажано на сликата)*Форма : правоаголник*Изборна големина : 29.5 * 21.5 * 2см (приближно)содржина на пакетот : 1 * платеничка за храна : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Дизајниран за чување комплети чај. Мултифункционален, погоден за чување храна, овошје, кафе, чај итн. Мултифункционалната фиока има подигнати рабови за да спречи истурање на вашата омилена храна и пијалоци, што го олеснува одржувањето и одржувањето на масата уредна. Совршената мазна површина и боја го прават да изгледа многу погодно за вашиот ресторан или дом, модерен и елегантен. Лесно за чистење, може да се користи во хотели, ресторани, кафулиња, кантини, семејства и други места.

R

Им се допаѓа и на купувачите