.

.

РАМ 1500-6,5 СТАПКИ

РАМ 1500-6,5 СТАПКИ

DEN 1.33
Износ

ЕКС 19 RAM МЕМОРИЈА 1500-3500 6.5 СТАПКИ Елитата LX е најновата корица Од Прикриени. Доаѓа стандардно со сите карактеристики од Тајната Елита. Додадовме премиум тепих обложен долу, на врвот со беспрекорна боја што одговара ЗА ДА го направиме LX најостриот тон на пазарот. Дизајниран да обезбеди прецизно вклопување и завршување на креветот на вашиот камион. Елита LX 19-23 (Нов Стил На Телото) Ram меморија 1500 6 '4" SRW w/o Rm Bx w/o Multifnctn TG-лау. Одговара Изберете : 2019-2023 RAM меморија 1500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите