.

.

Насловна Билет Мал Простор Собир Маса, Дрво И Метал, Кафеава

Насловна Билет Мал Простор Собир Маса, Дрво И Метал, Кафеава

DEN 2719.84
Износ

Ако барате недооценено рустикално дополнување во вашата кујна, трпезарија или бонус соба, Трпезариската Маса За Собирање Медокс Е идеална за вашиот простор. Изработени од дрво-фурнири и цврста метална основа. Четири придружни столици (продадени одделно) имаат соодветна завршна обработка на дрво и метални детали за кохезивен изглед. Комплетот За Јадење Медокс е совршен за уживање во оброк со најблиските или круг картички во семејната ноќна игра. Направени од избрани дрвени предмети, метални и дрвени фурнири. Потребно е собрание. 36 во. Л х 36 во. В х 36 во. Н (56,22 фунти.).

R

Им се допаѓа и на купувачите