.

.

Barените на Baretraps жени -сандали на Дејана

Barените на Baretraps жени -сандали на Дејана

DEN 3.33
Износ

Откријте ја најжешката технологија за удобност на пазарот, технологија за враќање! Деана од Баретрапс е совршена мешавина на спортска мода, изградена со повеќеслоен систем за удобност кој е толку удобен удобен, мора да го пробате да верувате. Деана исто така има повеќе прилагодливи ленти за персонализирано, прилагодливо вклопување. Оваа сандала е чевли за одење што го баравте. Технологијата на Baretraps Rebound е трислоен дизајн на изградба на чевли, кој се чувствува толку удобно што нема да сакате да ги соблечете! Службената надворешна плоча ја подобрува флексибилноста и удобноста. Одговорна мидала обезбедува поддршка на лак, перница и стабилност. Лесната, антимикробна влошка е флексибилна, дише и го намалува мирисот. Кога овие три слоја се комбинираат, резултатот е чевли што апсорбира шок, ја подобрува удобноста и има поттик на енергија - враќање - во секој чекор. Технологија за враќање. Необичен сандала. Затворање на кука и јамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите