.

.

ЗЕМЈА ХАНТЕР МТИ 33 12.50 Р 121К

ЗЕМЈА ХАНТЕР МТИ 33 12.50 Р 121К

DEN 3880.48
Износ

БЕС ЗЕМЈА ХАНТЕР МТИ 33/12. 50Р17 121к Големина : 33 12. 50Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : F (12 Ply). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите