.

.

Младите Хедер Греј Грин Беј Пакувачи Краток Ракав Пуловер Худи

Младите Хедер Греј Грин Беј Пакувачи Краток Ракав Пуловер Худи

DEN 463.84
Износ

Страста на Вашето дете За Пакувачите На Грин Беј може да се направи гласно и јасно со оваа качулка со пуловер со кратки ракави. Се одликува со истакната тимска графика на предната страна, која вашиот млад навивач ќе сака да ја истакне кога ги навива своите омилени играчи. Страничните поделби додаваат привлечен слој на мода на оваа маичка, што го прави совршен за Денот На играта На Грин Беј Пакерс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Со качулка. Графика за печатење на екранот. Краток ракав. Пуловер. Материјал : 70% Полиестер/30% Памук. Лесен дуксер погоден за благи температури. Хауба без врвка за влечење. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско.

R

Им се допаѓа и на купувачите