.

.

Кантек, КТКСВЛ215В, Лцд Монитор Екрани За Затемнување На Приватноста, 1, Црно

Кантек, КТКСВЛ215В, Лцд Монитор Екрани За Затемнување На Приватноста, 1, Црно

DEN 1.33
Износ

Овој премиум филтер за прикажување ги штити податоците на екранот на тетратката и лцд-мониторите. Микро-Лувер технологијата создава тесен фронтален агол на гледање што ги затемнува страничните погледи од ргуубопитните очи. Исто така го елиминира отсјајот и го зголемува контрастот за да го намали напрегањето на очите. Иновативниот дизајн на преклопување е лесен за инсталирање и отстранување. Вклучува крпа за чистење и јазичиња за монтирање. Фиока Кабинети.

R

Им се допаѓа и на купувачите