.

.

Realtree женско руно камо целосна поштенска јакна, Realtree AP снег

Realtree женско руно камо целосна поштенска јакна, Realtree AP снег

DEN 3.33
Износ

Theенската Realtree Full Zip Reece Camo Camo јакна ќе ве задржи топло и пријатно додека сте надвор во шумата. Удобната ткаенина од руно е машина што може да се мие и доаѓа во најразлични модели на камуфлажа. Topенски целосен патент на Camo Camo Camo, достапен во повеќе обрасци : машина што се мие. Достапно во повеќе големини и обрасци.

R

Им се допаѓа и на купувачите