.

.

Едноставно Дејзи, 14 20 Лист печати портокалова цветна декоративна перница на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Лист печати портокалова цветна декоративна перница на отворено

DEN 0.33
Износ

Опкружете го вашиот дом со низа есенски цветни дизајни! Со топли тонови и спокојни слики, Е по цели на дизајнот, тиква и собири лисја од лисја 2 портокалови цветни перници на отворено ќе го подобрат вашиот надворешен г? Кор! Сигурно ќе се за inубите во добредојденото чувство дека овие дизајни го носат во вашиот дом! Оваа перница на отворено е совршена за секој трем, палуба, внатрешен двор или кој било простор на отворено на кој му е потребен допир на стил! Едноставно маргаритка, лист 2 портокалова цветна перница на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите