.

.

Акме Мебел Лиса Пресек Троседот Со Отоманската

Акме Мебел Лиса Пресек Троседот Со Отоманската

DEN 9104.00
Износ

Кадифените парчиња Од Пресечниот Тросед Acme Мебел Lyssa со Османлиски може да се постават во различни конфигурации за да одговараат на вашите преференции и просторот во вашата дневна соба. Овој пресек троседот и отоманската во овој сет се дебели амортизирани со пена и тапацирани во богата кожа. Деталите за тафтување додаваат елеганција и се нудат во вашиот избор на достапна завршница. Димензии : 83 W x 57 D x 35 H во. Издржлива дрвена рамка. Кожен тапацир во избор на достапна боја. Вклучува софа, кочија, отоманска. Дебели перници од пена, тафтувани детали. Потребно е собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите