.

.

Ступел Домашен Декор Едноставно Благословен Потресен Фарма Двор Коњи Фотографија

Ступел Домашен Декор Едноставно Благословен Потресен Фарма Двор Коњи Фотографија

DEN 2.67
Износ

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како прекрасни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со слој фолија од страните за давање е јасен, чист изглед. Вашата уметност ќе пристигне подготвена да виси без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 18 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како прекрасни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со слој фолија од страните за давање е јасен, чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Џенифер Пју.

R

Им се допаѓа и на купувачите