.

.

Екстремни Ма BoatTector Солидна Плетенка Mfp Приклучок Линија-Црна 1 2X

Екстремни Ма BoatTector Солидна Плетенка Mfp Приклучок Линија-Црна 1 2X

DEN 399.52
Износ

Екстремните производи На Max Boat Tector се дизајнирани да обезбедат оптимална заштита за чамци И пловни објекти Секој предмет што го нудиме е внимателно избран за неговата издржливост и перформанси во сурови морски услови мфп повеќеслојна полипропиленска приклучна линија е посилна и помека од традиционалниот полипропилен поекономичен Од најлон или полиестер со меко чувство на рака на најлон по пониска цена Неговата помала тежина од неговите најлонски и полиестерски колеги и ќе плови кога се фрла во Вода Мфп добро Држи јазли и има висока отпорност на триење Исто така Се спротивставува на хемикалии гниење и мувла оваа цврста плетенка приклучна линија е тркалезна ФЛЕКСИБИЛНА и Мазна За Разлика Од Извртени Или Дијамантски Јажиња за Плетенка нема да се разоткрие кога ќе се исече со нож или ножици цврстата плетенка исто така е помала веројатноста да се свитка или да се закопча сите екстремни макс линијата на бродот и производите од жица се дизајнирани за оптимална корисност и издржливост и носете Ограничена Доживотна Гаранција прикажаните ограничувања на работното оптоварување се упатства овој производ е наменет за некритични апликации за потрошувачи кои не се користат за кревање надземни трошоци или ВО АПЛИКАЦИИ со Ризик Од Смрт Лична Повреда или Имотна Штета mfg# 1/2x20 црна sb 12x20blacksb upc# 814166020068 премиум мултифиламент полипропилен. Ниско Истегнување, Минимална Апсорпција На Вода. Лесен и Пловечки. Отпорен На Гас, Масло, Киселини, Мувла и УВ. Претходно Споени 20 " Око.

R

Им се допаѓа и на купувачите