.

.

Поедноставување На Децата Мали Винто Пластични Складирање Бо Со Капак, Бела

Поедноставување На Децата Мали Винто Пластични Складирање Бо Со Капак, Бела

DEN 3.00
Износ

Чувајте го секој простор организиран со Поедноставените кутии за складирање Винто. Гнездото способен и редење дизајн го прави погодно за складирање на предмети на доволен начин за заштеда на простор. Капакот за кликнување ги штити предметите од прашина и мириси, а отворените рачки ја прават кутијата лесна за транспорт. Кутиите за складирање винто се совршени за играчки, чевли, постелнина, сезонски, декор и многу повеќе. Поедноставете Ја Малата Кутија За Складирање Винто со Капак Во Бело : Димензии : 9,76" х 6,69" х 4,84". Кликнете Цврсто Капакот. Редење. 2 Отворени Рачки За Лесно Транспортирање. Ги штити Предметите од Прашина и Мириси. Совршен за Организирање На Вашиот Дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите