.

.

Ханес ComfortSoft Ecosmart Женски Отворени Дното Руно Sweatpants, Големини S-XXL И Petite

Ханес ComfortSoft Ecosmart Женски Отворени Дното Руно Sweatpants, Големини S-XXL И Petite

DEN 2.67
Износ

Исклучително пријатна мешавина од памук ги прави овие потења неопходни за секоја гардероба. Во Ханесбрендс Ад., нашите производи на ecosmart® чуваат еквивалент на речиси 50 милиони пластични шишиња од депонии секоја година. Лесни рабови на ногата со отворено дно. Нема џебови. Рамен еластичен појас без врвка за влечење. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. 250 грама, 50% Памук, 50% Полиестер. М. Морнарица Хедер. Жени. Ханес. Панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите