.

.

Монро Оспектрум Камион Шок Одговара: 2008-БМВ 528, 2004-бмв 530

Монро Оспектрум Камион Шок Одговара: 2008-БМВ 528, 2004-бмв 530

DEN 1236.00
Износ

ОЕСПЕКТРУМ ПРЕМИУМ ПОТПОРА 1/2 инчен Клипна Прачка : Тешка нитрокарбуризирана прачка за долг работен век. Течност За Сите Временски Услови : Содржи специјални модификатори за да се намали триењето и да се обезбеди непречена реакција на прачката. Целосно Поместен Вентил : Подобар опсег на вентили и на циклусите на компресија и на продолжување на единицата за непречено удобно возење. Дизајн на микро-Клеточен Гас : Овозможува монтирање на единицата хоризонтално. Синтеруван Железен Клип : Посилен од традиционалните метали, ја подобрува издржливоста за подолг работен век. Специјална Заптивка : заптивка за течност "Само-подмачкување" дизајнирана да го задржува гасот без прекумерно абење или триење. Одговара Изберете : 2008-2010 БМВ 528 2004-2007 БМВ 530 2008-2010 БМВ 535 2004-2007 БМВ 525 2006-2010 БМВ 550 2004-2005 бмв 545 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите