.

.

Сет На Момче И Девојче Седи Кадифен Божиќ Глувци Фигури 17

Сет На Момче И Девојче Седи Кадифен Божиќ Глувци Фигури 17

DEN 2.00
Износ

Максимално ниво На симпатичност божиќните глувци сигурно ќе импресионираат! Додадете совршен допир на вашиот зимски декор овие кадифни глувци доаѓаат и со женски и со машки глушец. И со такви прекрасни личности прават и одлични празнични новитети! Карактеристики на производот : Комплет Од два Седечки Глувци Божиќни украси едно момче глушец и едно девојче Глувче глувче носат зелени И тен Целосно димензионални фигури Пондерирано дно ви овозможува да седите на рамна полица Доаѓа подготвена за закачување На Бел кабел Димензии : 17 " H x 5 "W x 3" D Материјал (И) : Ткаенина Сет од 2 Момче И девојче Кадифен Божиќен глушец фигури. Момче и девојка глувчето секој носи црвена и тен карирани. Пондерирани дно за лесно стабилизирање на полицата.

R

Им се допаѓа и на купувачите