.

.

Под Држач За Хартиена Крпа На Кабинетот, Држач За Хартиена Крпа Со Една Рака Мат Финиш Заштеда На Простор Ѕиден Држач За Гаража

Под Држач За Хартиена Крпа На Кабинетот, Држач За Хартиена Крпа Со Една Рака Мат Финиш Заштеда На Простор Ѕиден Држач За Гаража

DEN 179.04
Износ

Под Држач За Хартиена Крпа за Кабинет, Држач За Мат Финиш За Мат Финиш За Заштеда На Простор За Гаража Спецификација : Тип На Ставка : Оперативен Држач За Хартиена Крпа Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Бруто Тежина : 287g/10.1 Oz Пакет Листа : 1 x Оперативен Држач За Хартиена Крпа1 x Леплива Налепница 1 x Англиски Рачна Забелешка : ве Молиме дозволете некоја грешка поради рачно мерење. СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН НА КРЦКАЛКА : решетката За Хартиени крпи е дизајнирана со специјална крцкалка отпорна на светлина, така што хартиените ролни нема да се тркалаат наоколу и ќе можете да уживате во практичноста на лесното подигање хартија. ДВА ВИДА НА МОНТИРАЊЕ : оперативниот држач за хартиена крпа има два методи на монтирање, монтирање на завртки и монтирање на лепило, можете да го затегнете или залепите според вашиот кабинет.

R

Им се допаѓа и на купувачите