.

.

Црвена Капа® Женска Изведба Со Кратки Ракави Плете - ® Џебно Јадро Поло

Црвена Капа® Женска Изведба Со Кратки Ракави Плете - ® Џебно Јадро Поло

DEN 1.33
Износ

S&S Red Kap '® Женски Перформанси Со Кратки Ракави Knit ' ® Јадро Без Џеб Поло Финтата и ткаенината отпорна на брчки ве одржуваат да изгледате полирано и професионално. Лесен, но екстра издржлив. Напредното отстранување на влага ве одржува ладни под притисок, додека супериорното задржување на бојата ве одржува да изгледате остри во текот на целиот ден. Правиот раб изгледа професионално кога е напикан или изоставен. Нема џеб. Индустриски перење пријателски.

R

Им се допаѓа и на купувачите