.

.

Минг Марк Говис ГВ Виолетова Електричен Дигитален Екран На Допир 3. Кварт Фритеза За Воздух

Минг Марк Говис ГВ Виолетова Електричен Дигитален Екран На Допир 3. Кварт Фритеза За Воздух

DEN 1900.32
Износ

Електричниот Дигитален Пржење За Воздух говис има прилагодлива контрола на температурата од 175°F - 400°F што ви овозможува да подготвите разновидна храна од крцкав помфрит до сочни крилја со малку или воопшто без масло. Фрајер е 3,7 QT со технологија на екран на допир за да изберете 1 од 7-те вградени паметни програми : Чипс, Месо, Пилешко, Стек, Ракчиња и Риба или рачно програмирајте време сами. Минг Марк Гв22643 Виолетова Електричен Дигитален Екран На Допир 3.7 Квартен Воздушен Пржење : 30 минутен тајмер со функција за автоматско подготвување. Фритезата автоматски се префрла во режим на подготвеност кога ќе заврши готвењето. ЕТЛ сертифициран. Доаѓа со корпа што се одвојува за лесно пренесување од пржење во сад за сервирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите