.

.

Тасмин Акцент Стол Во Розова Боја

Тасмин Акцент Стол Во Розова Боја

DEN 2.00
Износ

Барате спектакуларен додаток во вашиот дом? Нашиот стол за акцент на тасмин ќе биде совршен избор. Елегантната и цврста хромирана метална основа не само што нуди долготрајна издржливост, туку додава и стилски допир на целиот дизајн. Тапациран во сива или розова кадифена перница која има дијамантска текстура, столот е добро пропорционален за да понуди крајна атмосфера. Софистицирано и удобно, тоа ќе биде најшармантното парче во вашата соба. Стол За Рака; Метални Раце; Метална Рамка; База На Санки; Перница Со Дијамантска Текстура; Перница За Кадифено Седиште.

R

Им се допаѓа и на купувачите