.

.

Далечински Управувач За Домашно Кино Епсон 740ХД Проектор

Далечински Управувач За Домашно Кино Епсон 740ХД Проектор

DEN 639.84
Износ

Волтареа замена далечински управувач За Епсон Домашно Кино 740hd видео проектор.Овој далечински управувач е подготвен за употреба и не бара програмирање, само вметнете 2 x aaa батерии (батериите не се вклучени) и уживајте во вашиот далечински управувач.Овој далечински управувач секако ги обезбедува сите основни команди за вашиот уред што ви овозможува да го вклучувате и исклучувате, да се движите низ менито и да изберетевидео извор.Далечинскиот управувач волтареа има вграден покажувач, што е одлична алатказа изведување часови, презентации или состаноци.Упатството за употреба на далечинскиот управувач може да се најде на нашата веб-страница или со контактирање со нас. Брз и бесплатен превозот. Покажувачот е вграден. Идеален за предавачи, презентери на состаноци, наставници.

R

Им се допаѓа и на купувачите