.

.

Madенски помлад флатер за женски помлад

Madенски помлад флатер за женски помлад

DEN 285.12
Износ

Овој трепет Скорт од Маден Cујорк е совршен баланс помеѓу забавата и флертната. Цветајќи се во прилично цветен принт, овој skort се вклопува и се разгорува на вистинските места и додава одличен поп на вашата облека. Пар со врвот на вратоврската за вратоврска на Madden NYC и вашиот омилен пар сандали, за да го завршите следниот изглед на топло време! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Fit and Flare. Должина : Силуета : мини. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : АВЕРОД ЦВЕРНА ПРИНЦЕ. Flutter Skort за помлад од Мадден Cујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите