.

.

Данровен Куќа Крем Прозорец Обичен Ткаат Пешкир

Данровен Куќа Крем Прозорец Обичен Ткаат Пешкир

DEN 191.84
Износ

Карактеристики Неоткриена Куќа-Крем Прозорец Обичен Ткаат Крпа.Овој пешкир карактеристики и одличен дизајн и ќе изгледа одлично во секоја кујна.Овој пакет содржи еден 28х20 инчи. пешкир.Боја-Провансалско Сино.Големина-20 х 28 во.- SKU : NTMKGP29181 Карактеристики Dunroven Куќа-Крем Windowpane Обичен Ткаат Пешкир. Овој пешкир карактеристики и одличен дизајн и ќе изгледа одлично во секоја кујна. Овој пакет содржи еден 28х20 инчи. пешкир. Боја-Провансалско Сино. Големина-20 х 28 во. - ШКУ : НТМКГП29181.

R

Им се допаѓа и на купувачите