.

.

Инктастичен Подарок За Вонземјани Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Подарок За Вонземјани Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.33
Износ

Не сите вонземјани се злобни, воени чудовишта имаат намера да ја освојат планетата. Некои се убави! Туѓо Мало Маица, за оние кои сакаат слатки вселенски суштества. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Маица Со Кратки Ракави Унисекс Црна 2т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. простор симпатична зелена доаѓам мир вселенски брод подарок дете дете од предучилишна возраст детска облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите